+48 603 126 042     piotr@sunrisemarine.pl

O nas

pexels photo 386020


Sunrise Marine jest firmą, która w swych usługach proponuje kompleksową i pełną produkcję łodzi wędkarsko rekreacyjnych. Nasze wyroby stworzone przy użyciu wysokiej klasy laminatu poliestrowo-szklanego prezentują się na wysokim poziomie estetyki, jakości oraz trwałości. Wykończone z niezwykłą pieczołowitością jak i starannością, wyposażone także w wykonane przez nas materace i wszelkiej maści pokrycia materiałowe wykonane z pierwszorzędnych tkanin nadają wyrobom prezencji i unikalnego stylu cieszącego oko. Będąc w trakcie projektowania wciąż nowych modeli łodzi, jesteśmy również otwarci na pomysły naszych klientów.

Prowadzimy sprzedaż na terenie Polski, jak i w krajach Europy Zachodniej (min. Dania, Niemcy, Holandia), jednak wciąż poszukujemy możliwości poszerzenia dystrybucji.

Dynamiczni i pełni świeżych pomysłów zapewniamy wysoką jakość, przystępne ceny i terminowość wykonywania zamówień.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu tapicerki do łodzi na wymiar.

 

Wykonujemy:

  • Materace
  • Dające komfort i wygodę kanapy oraz fotele jachtowe
  • Nadające unikatowy, elegancki wygląd wyściełania ścian i sufitów kabin
  • Składane zadaszenie chroniące przed słońcem oraz uciążliwym wiatrem typu bimini jak i kabrio
  • Pokrowce kokpitowe czy też przykrywające całą łódź zapobiegające zamoknięciu pokładu łodzi.


Wszystkie modele i wymiary materacy wykonywane są przez nas z dopasowaniem do konkretnego modelu łodzi, przez co mają państwo gwarancję niepowtarzalności. Dodatkowo dobra jakość i klasa materiałów daje niepowtarzalny efekt.

 

material